logo

PRAGODENT

27. ročník mezinárodního dentálního veletrhu

3. - 5. 10. 2019


 
 

Drobečková navigace:

Pragodent Archiv aktualit VOCO s průkopnickými inovacemi na...


 

Aktualita

VOCO s průkopnickými inovacemi na Pragodentu 2016

01. 09. 2016
 
 

VOCO představí na Pragodentu 2016 několik velmi pozoruhodných novinek. Vezměme si jako příklad Admira Fusion, první výplňový materiál na světě kombinující technologii ORMOCER®ů s nanohybridní technologií. V tomto případě jsou jak plniva, tak matrix na bázi oxidu křemičitého. Díky této „čistě silikátové technologii“ nabízí Admira Fusion vynikající biokompatibilitu, extrémně nízké smršťování, optimální barevnou stálost a vysoký obsah plniv. Tento nový výplňový systém je doplněn o Admira Fusion x-tra, který umožňuje nanášení až 4 mm vrstev, přičemž vykazuje stejné fyzikální vlastnosti, a o Admira Fusion Flow, který disponuje vynikajícími tokovými vlastnostmi se schopností úplného smáčení stěn kavity. Materiály Admira Fusion, Admira Fusion x-tra a Admira Fusion Flow jsou kompatibilní se všemi běžnými vazebnými prostředky.

Mezi další nové produkty patří Ionolux, světlem tuhnoucí skloionomerní výplňový materiál v inovativních aplikačních kapslích VOCO. Jednou ze základních vlastností Ionolux je například to, že okamžik, kdy začne tuhnout je možné stanovit světelnou polymerací. Použití Ionolux je rychlé, a materiál jde snadno modelovat, aniž by se lepil na nástroj. Také se výborně adaptuje na stěny kavity. Ionolux nejen eliminuje nutnost kondicionování tvrdých zubních tkání, ale není také nutné nanášet poslední vrstvu laku. Délka polymerace je krátká a prakticky zaměřená, 20 sekund na každou 2mm vrstvu. Ionolux se snadno leští, je biokompatibilní a uvolňuje fluoridy.

Další novinkou na Pragodentu 2016 je IonoSelect, univerzální skloionomerní materiál, který je prvním produktem na světě vhodným pro použití ve čtyřech hlavních indikacích skloionomerních cementů: upevňování, výplně, korunkové dostavby, podkládání kavit. Volba pístu, který se zkombinuje s tělem kapsle, určuje složení prášku a tekutiny, a tudíž použití kapsle pro jednu z různých možných indikací. IonoSelect tak přesvědčí nejen svojí inovativní technologií a širokou škálou indikací, ale také prostorově efektivním skladováním díky své unikátní koncepci kombinování různých pístů s kapslemi. Použití IonoSelect je stejně jednoduché pro všechny indikace. Materiál je připravený k použití ihned po namíchání a je jej možné nanášet pomocí aplikátoru. IonoSelect nevyžaduje kondicionování tvrdých zubních tkání, toleruje vlhkost a má krátkou dobu tuhnutí.

Kromě těchto inovací a dobře známých bestsellerů “Made in Germany” bude VOCO vystavovat také celou řadu nabídek ze svých aktuálních katalogů za úžasně výhodné ceny.

Výrobce: VOCO GmbH, P.O. Box 767, 27457 Cuxhaven, Německo, www.voco.com, info@voco.com
Kontakt Česká republika a Slovensko: Tel.: +420 773 252 100

VOCO na Pragodentu 2016: stánek 104

   

Další Aktuality

 

 
   

Aktuality:

 
CZ EN
 
 
/common/images/events/3/1512468872PD_banner_1920x1024px.jpg0 0
11